Вівторок, 22.10.2019, 16:55
ДНЗ 
"ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мои статьи

З 19 січня 2015 року в ДНЗ «Ізмаїльський професійний ліцей» розпочалися випускні іспити в групі № 41 із загальноосвітніх предметів – украї

Для учнів пора іспитів досить важка і напружена. Проте боятися цього не слід, адже іспити рано чи пізно доводиться здавати всім без винятку. Тому потрібно поставитися до них як до певного етапу життя, який швидко мине й за якими настане нова пора.

З 19  січня 2015 року в ДНЗ «Ізмаїльський професійний ліцей» розпочалися випускні іспити в групі  № 41 із загальноосвітніх предметів – українська мова, математика, хімія.

           

Для третьокурсників це надзвичайно важливий період. Адже настав час, коли вивчений матеріал протягом трьох курсів необхідно було підсумувати та показати свої результати.  

Іспит - це дійсно випробування, перевірка ваших знань і умінь. На іспиті ви повинні показати все, чому навчилися за всі роки ліцейного життя. Звичайно, в ході такого випробування у більш вигідній позиції виявляються ті, хто систематично працював, виконував всі завдання, накопичував знання по крихтах. Для них підготовка до іспиту - це просто можливість систематизувати і упорядкувати матеріал.

Ну, а для тих, хто «скакав по верхах», у кого є прогалини в знаннях, підготовка до іспиту - це час відкриттів: творів, фактів, імен, дат. А для когось це просто час відкриття підручника. Ну, і, звичайно ж, для всіх учнів іспити - це час випробувати себе, свій характер, витримку, силу волі, цілеспрямованість.

Бажаю всім вам успішно пройти це випробування,

скориставшись інструкцією!

 

 Інструкція

1. Щоб успішно скласти іспит, до нього необхідно готуватися заздалегідь, і це ні для кого не секрет. Звичайно, існує деякий відсоток «везунчиків», які, не тримаючи в руках підручник напередодні іспиту, без проблем отримують хорошу оцінку. Але на таку удачу сподіватися не варто. Адже ймовірність того, що вдасться списати або попадеться легкий квиток, занадто мала.

2. Готуючись до іспиту необхідно скласти план. Для цього розділіть кількість наявних питань на те число днів, що вам залишилося на підготовку. Бажано день перед іспитом залишити на повторення пройденого матеріалу, тому краще на нього нічого не планувати. При цьому намагайтеся не відходити від встановленого розкладу. Навіть якщо ви пропустите кілька питань, відведених для вивчення сьогодні, завтра непройденого матеріалу буде в два рази більше.

3. Добре, якщо є можливість займатися не одному, а з одногрупниками. Можливо, хтось із вас сильніший в тій чи іншій темі, тому підтягне інших. Заодно і потренуєтеся виступати перед аудиторією, нехай навіть невеликий. Однак не забувайте, що ви зібралися для підготовки до іспиту, тому розмови, ігри та перегляд телевізора залиште на потім.

4. Під час підготовки можна складати короткі плани-конспекти по кожному вивченому питанню. Наприкінці вам не потрібно буде перегортати весь матеріал повторно, досить буде переглянути ці записи. Якщо конспектувати матеріал на невеликих листочках або в маленькому блокноті, то вони цілком зійдуть за шпаргалки. Хто знає, може, у вас з'явиться можливість скористатися ними на іспиті.

5. Вечір перед іспитом присвятіть улюбленій справі, посидьте за комп'ютером, погуляйте, поспілкуйтеся з друзями. Однак пам'ятайте, що завтра вас чекає іспит, тому ляжте спати раніше, адже з ранку потрібно встати з ясною головою.

6. На іспиті не панікуйте. Якщо ви хоч щось вчили, то будьте впевнені, що обов'язково згадаєте. Постарайтеся не списувати, поки знаєте матеріал по витягнені квитком. Шпаргалка дуже відволікає, часом на неї йде багато дорогоцінного часу. Якщо іспит усний, відповідайте чітко і впевнено. Говоріть все, що знаєте, навіть якщо інформація відноситься до теми питання побічно. Ні в якому разі не мимрите і не мовчіть, цього не виносить будь-який викладач.

Категорія: Мои статьи | Додав: ptu (25.02.2015)
Переглядів: 253 | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
...
НМЦО
Copyright MyCorp © 2019