Понеділок, 14.10.2019, 06:26
ДНЗ 
"ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мои статьи

Викладач нашого училища - переможець обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Викладач року - 2011" у номінації "Хімія"

22 cерпня 2012 року   в управлінні освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації  відбулося засідання секції директорів закладів професійно-технічної освіти, на яке була офіційно запрошена і викладач ДПТНЗ "Ізмаїльське ПТУ сфери послуг" Ольга Анатоліївна Загороднюк.

Ольга Анатоліївна - викладач хімії, біології та екології, має вищу кваліфікаційну категорію, є носієм передового педагогічного досвіду. Наприкінці 2011 року вона брала участь в обласному турі Всеукраїнського конкурсу "Викладач року - 2011" у номінації "Хімія" і стала його переможцем серед викладачів хімії професійно-технічних навчальних закладів.

На цьому нелегкому конкурсі учасники продемонстрували вміння творчо підходити до навчального процесу, досконалі фахові знання та обізнаність із різних тем.

Конкурсантів чекали такі випробування: проведення уроку (на якому було представлено досвід роботи викладача, його творчий підхід щодо використання сучасних інноваційних технологій та здатність розробляти нові), самоаналіз власного уроку (протягом 10 хвилин конкурсанти аналізували хід уроку, результати своєї та учнівської діяльності на уроці, оцінювали особливості та рівень підготовки учнів, ділилися методичними знахідками), захист власного педагогічного досвіду (викладачі мали змогу поділитися власними досягненнями, оригінальними ідеями, авторськими дидактичними матеріалами, методичними рекомендаціями, матеріалами позаурочних виховних тематичних заходів з предмету тощо та розкрити методи і форми своєї роботи із вирішенням проблеми, над якою вони працюють, висвітленням методів і засобів її вирішення), психолого-педагогічне тестування, тестування з питань фахової підготовки та методики викладання предмету, а також загальної ерудиції, надання розробок уроків на теми: «Охорона навколишнього середовища під час виробництва і використання металів»; «Синтез органічних сполук різних класів на основі вуглеводневої сировини».

Під час презентації власного педагогічного досвіду викладачі висвітлювали та обґрунтовували актуальність своєї педагогічної ідеї, її інноваційність та практичне значення; указували, на які наукові чи практичні дослідження спираються у своїй роботі, які наукові концепції та теорії яких авторів використовують; показували запропоновані інновації в організації навчально-виховного процесу; проводили аналіз результатів професійної діяльності, указували зміни в якості знань учнів, в оволодінні практичними уміннями і навичками, показували розвиток інтересу до предмету тощо; указували на проблеми та труднощі, з якими зіштовхуються в процесі роботи, та шляхи їх подолання.

Перед початком нового 2012-2013 навчального року під час засідання секції директорів професійно-технічних навчальних закладів директор НМЦ ПТО Олександр Еммануїлович Корчевський урочисто привітав та нагородив переможців обласних конкурсів, організованих та проведених під керівництвом НМЦ ПТО в Одеській області. Грамоту та цінні подарунки отримала і Ольга Анатоліївна.


Отже, заслужена нагорода знайшла свого переможця. Тож побажаймо Ользі Анатоліївні творчої наснаги та великих звершень на освітянській ниві!!! А всім викладачам училища - рівнятися на колегу!!!


Категорія: Мои статьи | Додав: ptu (22.09.2012)
Переглядів: 549 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
...
НМЦО
Copyright MyCorp © 2019