Понеділок, 14.10.2019, 07:26
ДНЗ 
"ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мои статьи

В Ізмаїльському центрі ПТО декада природничо-математичних дисциплін

    Згідно річного плану ДНЗ «Ізмаїльський ЦПТО» та з метою виявлення та розвитку індивідуальних творчих здібностей учнів, їхнього   інтелектуального потенціалу, формування інтересу до поглибленого вивчення природничо-математичних наук та уявлень про роль науки в

   житті суспільства, підвищення інтересу до навчальної діяльності з 19 по 30 листопада 2018 року пройшла декада природничо-

  математичних дисциплін «ЦЕЙ ЧУДОВИЙ СВІТ ПРИРОДНИЧО – МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН».

    Декада стартувала конкурсом тематичних стіннівок «Світочі науки», де учні презентували не тільки цікаві факти в області фізико-

   математичних дисциплін, а й оформили виставку «Українські математики сучасності».

20 листопада була проведена олімпіада з математики за підсумками якої визначені кращі знавці з математики:

І місце посіли учні:

І курс - Анастасія Крушкова, гр.№41 (викладач Л.Ф. Ющенко) та Ольга Ботошану, гр.№ 46 (викладач Р.М.Бойченко);

ІІ курс - Олена Арнаут, гр.№ 40 (викладач Р.М.Бойченко);

ІІІ курс - Флоренко Денис, гр. №4 (викладач Р.М.Бойченко).

ІІ місце посіли:

І курс - Альона Кокоріна, Наталія Криволапова, Карина Савчук, Ірина Стан гр.№ 46 (викладач Р.М.Бойченко);

ІІ курс - Єлизавета Негоїца, гр.№ 40 (викладач Р.М.Бойченко) та Арнаут Олена гр.№ 47 (викладач Л.Ф.Ющенко);

ІІІ курс - Тимченко Євгеній Борисович гр.№4 (викладач Р.М.Бойченко).

ІІІ місце посіли:

І курс - Катерина Мартинчук, гр.№ 46 (викладач Р.М.Бойченко);

ІІ курс - Владислав Верстівський, гр.№5 (викладач Р.М.Бойченко);

ІІІ курс - Арнаут Марія, гр.№ 43 (викладач Л.Ф.Ющенко).

Вітаємо переможців олімпіади!!!

 

    

 

В рамках декади природничо-математичних дисциплін в Ізмаїльському ЦПТО проведено загальний захід: «Конкурс ерудитів» серед учнів ІІ курсу. П’ять команд змагалися за звання «Група – ерудит» та «Ерудит у номінації»

За підсумки «Конкурсу ерудитів» найрозумнішою - «ГРУПОЮ ЕРУДИТ» визнано групу №18 («Генератори ідей»), які набрали 95 балів.

ІІ місце посіла група №40, «5+» (85 б.);

ІІІ місце посіла група №5, «Числові генії» (80 б.).

ГРУПА – ЕРУДИТ У НОМІНАЦІЇ визнано:

з математики - «5+» (гр. № 40);

з біології - «Генератори ідей» (гр.. №18);

з фізики - «Генератори ідей» (гр.. №18);

з хімії - «5+» (гр. № 40);

з інформатики - «5+» (гр. № 40).

ЕРУДИТОМ У НОМІНАЦІЇ визнано з:

- математики - Арнаут Олену (гр..№40);

- біології - Кіосе Івана (гр..№7);

- фізики - Кіосе Івана (гр..№7);

- хімії - Арнаут Олену (гр..№40).

- інформатики - Кіосе Івана (гр..№7).

ЕРУДИТОМ Ізмаїльського центру ПТО визнано Арнаут Олену (гр. №40)

 

    

 

29 листопада в групі №8 (професія «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (кат. А1, А2, D1, G1, G2), слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (кат. С)) та групі №17 (професія «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування») викладачем фізики Людмилою Анатоліївною Возваховою проведено інтелектуальний марафон «Механіка».

Викладач вищої кваліфікаційної категорії Людмила Анатоліївна Возвахова провела фізичні конкурси «Влучне око» у групах № 46, 41, 43.

Викладач хімії та біології Г.С.Перепьолкіна провела інтелектуальну гру-змагання «Розумники».

За перемогу боролися дві команди: команда кулінарного циклу - «Кухар, кондитер» (41 група) та технічного циклу - «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» (17 група). З розривом в 15 балів перемогла 41 група. Молодці кухари!!!

   

Категорія: Мои статьи | Додав: ptu (05.02.2019)
Переглядів: 76 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
...
НМЦО
Copyright MyCorp © 2019