Понеділок, 21.10.2019, 23:16
ДНЗ 
"ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мои статьи

Учні Ізмаїльського центру взяли участь у роботі семінару-тренінгу «Молодіжні центри в Україні».

20 квітня 2018 року учні Ізмаїльського центру професійно-технічної освіти взяли активну участь у роботі семінару-тренінгу «Молодіжні центри в Україні», який проходив в конференцзалі Ізмаїльського державного гуманітарного університету. Головною метою семінару було не тільки ознайомлення з основними принципами молодіжної роботи та процесом формування мережі молодіжних центрів в Україні, а і організація активного молодіжного простору(центру) в м. Ізмаїл.

На початку семінару до учасників з привітанням звернулась перший проректор ІДГУ Наталія Кольцун, яка наголосила: «Створення молодіжних просторів в навчальних закладах сприяє вихованню молоді як відповідальних і активних громадян, котрі відстоюють демократичні цінності. Це також створення системи стимулів для тих молодих людей, що проявляють громадянську активність, досягають успіхів у різноманітних сферах суспільного життя, розвиток дружніх відносин між представниками різних етнічних груп українського суспільства». Наталія Михайлівна побажала всім учасникам творчої співпраці та успіхів у створенні молодіжних майданчиків в своїх закладах.

Співзасновник молодіжного центру «Кузня української інтелігенції», ДНУ, м. Дніпро, Ірина Селезньова поділилась досвідом створення молодіжних організацій в Україні та Естонії.

У практичній частині тренінгу представники п’яти навчальних закладів міста Ізмаїл: Ізмаїльського державного гуманітарного університету, Ізмаїльського центру професійно-технічної освіти, Ізмаїльського медичного училища, Ізмаїльського вище професійного училища, Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства розробили і презентували власні проекти молодіжних центрів.

«Створення молодіжних середовищ сприяє активному громадянству, соціальному включенню і солідарності всіх молодих осіб, створення і забезпечення можливостей для повноцінної соціалізації молоді, більш активного залучення їх у вирішення соціально-економічних, культурних, правових, екологічних та інших проблем»,- завершила зустріч Світлана Кравченко.

Всі учасники семінару отримали сертифікати.

 

   

 

   

 

        

 

          

   

Категорія: Мои статьи | Додав: ptu (22.04.2018)
Переглядів: 107 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
...
НМЦО
Copyright MyCorp © 2019