Понеділок, 14.10.2019, 07:29
ДНЗ 
"ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мои статьи

Учень нашого ліцею - на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу з професії “Тракторист-машиніcт сільськогосподарського виробництва"
17 – 18 квітня 2013 року на базі Державного навчального закладу ”Суворовський професійний аграрний ліцей” проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії "Тракторист-машиніcт сільськогосподарського виробництва”, в якому взяв участь учень ІІІ курсу, групи № 7 ДНЗ "Ізмаїльський професійний ліцей" - Никодим Федір.


У конкурсі на кращого з професії "Тракторист-машиніcт сільськогосподарського виробництва”, що проводився в два тури (теоретичний і практичний), взяли участь 19 представників з 19 державних професійно-технічних навчальних закладів Одеської області.

Головна мета конкурсу - підвищення рівня професійної майстерності учнів професійно-технічних навчальних закладів, розвиток їхньої творчої активності, виявлення, поширення та запровадження в навчальний процес передових методів та прийомів праці, поглиблення знань з сучасних виробничих технологій згідно з державними стандартами професійно-технічної освіти.

Ставши переможцем І (ліцейного) етапу конкурсу професійної майстерності "Кращий з професії "Тракторист-машиніcт сільськогосподарського виробництва ", учень ІІІ курсу, групи № 7 Державного навчального закладу "Ізмаїльський професійний ліцей" Никодим Федір узяв участь в ІІ (обласному) етапі.

Конкурс проходив у 2 тури:

- теоретичний тур складався з виконання на персональному комп'ютері 60-ти тестових завдань і передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: "Агротехнологія", "Трактори", "Сільськогосподарські машини", "Комплексна система технічного обслуговування і ремонту сільськогосподарської техніки", "Правила дорожнього руху", "Охорона праці";

- практичний тур полягав у перевірці навиків і вмінь оранки землі на тракторах МТЗ-80/82 з начіпним плугом ПЛН - 3 - 35 і передбачав виконання двох завдань: регулювання плуга на задану глибину оранки та управління трактором і оранка земельної ділянки площею 0,15 га.
На конкурс Федір представив також двохххвилинну презентацію на тему: «Я і мій навчальний заклад», в якій репрезентував свій ліцей, професію і, звичайно ж, себе як майбутнього "профі".


Участь в конкурсі такого рівня була б неможлива без безпосередньої участі у підготовці свого учня майстра виробничого навчання Георгіу Петра Васильовича, який супроводжував хлопця на конкурс і підтримував його моральний дух (а конкурс тривав 2 дні!). Високі показники в теоретичному турі         Ф. Никодим продемонстрував завдяки викладачам спецдисциплін Бондаренко Любові Луківни та Негруця Андрію Климентійовичу.

Категорія: Мои статьи | Додав: ptu (24.04.2013)
Переглядів: 483 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
...
НМЦО
Copyright MyCorp © 2019