Вівторок, 22.10.2019, 11:52
ДНЗ 
"ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мои статьи

Учень Ізмаїльського ПТУ сфери послуг - у числі переможців обласного конкурсу

    22 лютого 2012 року на базі ДНЗ "Іллічівське вище професійне училище морського транспорту" проводився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії "Слюсар з ремонту автомобілів".


    У конкурсі на кращого знавця  з професії "Слюсар з ремонту автомобілів", який проводився в два тури (теоретичний і практичний), змагалися 8 представників  професійно-технічних навчальних закладів Одеської області.


    Головна мета конкурсу - підвищення рівня професійної майстерності учнів  професійно-технічних навчальних закладів, розвиток їхньої творчої активності, виявлення, поширення та запровадження в навчальний процес передових методів та прийомів праці, поглиблення знань з сучасних виробничих технологій в автомобільно-ремонтному сервісі згідно з державними стандартами професійно-технічної освіти.


    Ставши переможцем І (училищного) етапу конкурсу професійної майстерності "Кращий з професії "Слюсар з ремонту автомобілів", учень ІІІ курсу, групи № 21 Державного професійно-технічного навчального закладу "Ізмаїльське ПТУ сфери послуг" Нєдєлку Афанасій узяв участь в ІІ (обласному) етапі й посів на цьому престижному конкурсі ІІ місце.


    Своєрідним "домашнім завданням" було створення презентації "Я і мій навчальний заклад", в якій Афанасій представив своє училище, професію і, звичайно ж, себе як майбутнього "профі".


    Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з будови і експлуатації автомобілів, технічного обслуговування і ремонту автомобілів, матеріалознавства, технічного креслення, допусків та технічних вимірювань,  охорони праці та включає виконання тестових завдань на персональному комп’ютері.


    Практичний тур відповідав вимогам 4 кваліфікаційного розряду і передбачав регулювання клапанів легкових автомобілів, зборку, розборку й регулювання трамплерів запалювання, вироблення натяжного гвинта слюсарної ножівки по металу.


    Перемога на конкурсі такого рівня була б неможлива без безпосередньої участі у підготовці свого учня майстра виробничого навчання Чепразова Миколи Петровича, який супроводжував хлопця на конкурс і підтримував його моральний дух (а конкурс тривав 6 годин!). Високі показники в теоретичному турі А. Нєдєлку продемонстрував завдяки викладачу спецдисциплін, заступнику директора з виховної роботи Маринову Володимиру Івановичу.


    За перемогу в обласному конкурсі А. Нєдєлку був нагороджений дипломом ІІ ступеню навчально-методичного центру професійно-технічної освіти (НМЦ ПТО) в Одеській області.


(Стаття надрукована російською мовою в регіональному інформаційно-рекламному щотижневику м.Ізмаїл "УЕЗДНЫЙ ТЕЛЕГРАФ" - №10, середа, 7 березня 2012 року, с.24)

Категорія: Мои статьи | Додав: ptu (10.03.2012)
Переглядів: 698 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
...
НМЦО
Copyright MyCorp © 2019