Вівторок, 22.10.2019, 00:05
ДНЗ 
"ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мои статьи

Участь в обласному вебінарі за темою «Особливості формування та використання інтернет-ресурсів в контексті інноваційної діяльності профорієнтаційної

27 квітня 2018 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти в Одеській області організовано та проведено обласний вебінар для керівників методичних об’єднань класних керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одеської області за темою «Особливості формування та використання інтернет-ресурсів в контексті інноваційної діяльності профорієнтаційної роботи учнівської молоді».

У зв’язку з постійним удосконалення мережних технологій та їх поширенням на всі сфери людської діяльності, особливої актуальності набуває проблема здійснення ефективної профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді з використанням можливостей інтернет-технологій. Учасники вебінару в онлайн-режимі обговорювали питання можливості використання Інтернет мережі, проектної діяльності, використання інформаційно-комунікативних технологій в профорієнтаційній роботі та ділилися власним досвідом.

Керівники методичних комісій класних керівників Березівського вищого професійного училища ОНПУ, Одеського професійного ліцею технологій та дизайну Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д.Ушинського», Ізмаїльського центру професійно-технічної освіти, Білгород-Дністровського професійного будівельного ліцею, Ананьївського професійного аграрного ліцею, Арцизького професійного аграрного ліцею, Тарутинського професійного аграрного ліцею, Татарбунарського професійно-технічного аграрного училища презентували досвід своїх навчальних закладів в профорієнтаційної роботи з використанням інтернет-ресурсів та інформаційно-комунікативних технологій.

З доповіддю на тему «Досвід Ізмаїльського центру професійно-технічної в профорієнтаційній діяльності з використанням інформаційно-комунікативних технологій» виступила і керівник МК класних керівників Ізмаїльського центру В.І.Зорічева.

Учасники вебінару дійшли висновків, що використання нових інформаційних технологій, зокрема мережі Інтернет, є доречним, інтерактивним та мобільним способом при проведення ефективної профорієнтаційної роботи. Такий підхід сприятиме розширенню доступу до інформації про навчальний заклад, професії, ринок праці, можливості працевлаштування та навчання.

 

   

 

 

 

             

Категорія: Мои статьи | Додав: ptu (08.05.2018)
Переглядів: 117 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
...
НМЦО
Copyright MyCorp © 2019