Вівторок, 22.10.2019, 17:31
ДНЗ 
"ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мои статьи

Участь адміністрації училища у Єдиному методичному дні у м.Березівка

     17 травня 2012 року директор ДПТНЗ "Ізмаїльське ПТУ сфери послуг" Горшкова Тетяна Федорівна


та методист Сухова Галина Іванівна стали учасниками Єдиного методичного дня та естафети передового педагогічного досвіду професійно-технічних навчальних закладів на базі ДНЗ "Березівське вище професійне училищі Одеського національного політехнічного університету".


Захід на тему "Євроінтеграція Березівського ВПУ ОНПУ як приклад впровадження інноваційних технологій та інвестицій в підготовку кваліфікованих робітників” був проведений під керівництвом навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області.

   

     Слід зазначити, що Горшкова Тетяна Федорівна - ще зовсім "молодий" директор.


На чолі Ізмаїльського ПТУ сфери послуг вона тільки другий місяць.  Але за цей досить короткий період  Тетяна Федорівна зуміла внести свіжий струмінь у повсякденне життя училища.


Т.Ф. Горшкова спілкується з начальником Управління освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Т.О. Лазарєвою.

У планах цієї ініціативної та енергійної жінки (а саме жінка вперше очолює цей навчальний заклад!) розширення спектру напрямків підготовки (перукарів, кравців), оновлення матеріально-технічної бази училища (насамперед відновлення тиру, придбання нової вантажівки), впровадження інноваційних технологій у навчально-виробничий процес, тісне співробітництво із спорідненими навчальними закладами.  

     На пленарне засідання до Березівки з'їхалися директори та заступники директорів з навчально-виробничої роботи всіх державних навчальних закладів професійно-технічної освіти. Тут були присутні:  начальник Управління освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації http://www.osvita.od.ua/struct.php Лазарєва Тетяна Олександрівна, заступник начальника управління освіти і науки Одеської облдержадміністрації http://www.osvita.od.ua/struct.php   І.В. Бернавська, ректор Одеського національного політехнічного університету Г.О. Оборський, директор Березівського ВПУ ОНПУ В.П. Шевченко,


в.о. голови Березівської районної державної адміністрації І.І. Руденко, голова Березівської районної ради О.А. Богоміл, директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області О.Е. Корчевський, в.о. завідувача сектором професійно-технічної освіти управління освіти і науки Одеської облдержадміністрації Т.М. Абозіна, методисти НМЦ ПТО. Відкрила роботу ЄМД  Тетяна Олександрівна Лазарєва, яка висвітила нагальні проблеми закінчення навчального року та визначила пріоритетні завдання професійно-технічних закладів Одеської області на сучасному етапі розвитку професійно-технічної освіти.

     Метою проведення заходу було впровадження інноваційних виробничих та педагогічних технологій в навчально-виробничий процес при підготовці конкурентоспроможних робітничих кадрів, а також ознайомлення учасників ЄМД з основними сторонами співпраці Березівського ВПУ ОНПУ в аспекті підготовки висококваліфікованих кадрів для господарства України через євроінтеграцію освітнього процесу. Проведення ЄМД та естафети передового педагогічного досвіду надає можливість керівникам професійно-технічних навчальних закладів перейняти кращій досвід організації навчального-виробничого процесу у Березівському ВПУ ОНПУ, підвищення якості освітньої підготовки робітничих кадрів шляхом впровадження інноваційної діяльності, а також співпраці з міжнародними партнерами. В ході роботи ЄМД керівники та педпрацівники навчального закладу ознайомили учасників заходу з пріоритетними шляхами розвитку Березівського ВПУ ОНПУ на сучасному етапі, висвітили досвід співпраці з міжнародними експертами з метою удосконалення навчального процесу та підвищення освітнього рівня учнів, викладачів, майстрів виробничого навчання відповідно до європейських стандартів, презентували міжнародні проекти з організації проектної діяльності серед учнів училища.

     В рамках проведення ЄМД під керівництвом навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області на секційних засіданнях директорів та заступників директорів з НВР розглядались нагальні проблеми організації та підвищення якості навчального процесу в ПТНЗ, питання функціонування ПТНЗ у складі вищих навчальних закладів, вимоги до організації та проведення атестації і ліцензування, сучасні форми і методи підвищення кваліфікації педпрацівників області.У відповідності з традиціями проведення ЄМД для гостей були "відчинені всі двері” Березівського ВПУ ОНПУ, завдяки чому учасники заходу мали можливість ознайомитися з організацією навчально-виховного процесу навчального закладу, навчально-матеріальною базою училища, методичним забезпеченням, технічними засобами навчання. Заступники директорів з НВР скористувались нагодою та ознайомились з організацією навчального процесу в Березівському професійному аграрному ліцеї, а також відвідали музей історії ліцею.

  

     У фінальній частині ЄМД та естафети передового педагогічного досвіду було проведено методичний аналіз "Училище очима колег”, під час якого директори та заступники директорів ПТНЗ висловили свої враження від знайомства з організацією навчального процесу в Березівському ВПУ ОНПУ, подякували керівництву та педагогічному колективу училища за втілену енергію та ентузіазм у розвиток навчального закладу, вислови ли побажання щодо впровадження продемонстрованих наробок та ідей у власних навчальних закладах.

     На честь урочистої події гостям заходу були продемонстровані авторські колекції Театру мод Березівського ВПУ ОНПУ, створені руками творчого колективу педагогів та учнів навчального закладу.

   


     Завершальним етапом проведення Єдиного методичного дня стало закладення гостями заходу "Алеї профтехосвіти Одещини” в Алеї "Співдружності” Березівського ВПУ ОНПУ.


     Перебіг подій ЄМД можна буде побачити на сайті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.http://mon.gov.ua/index.php/ua/novini/novini-oblastej/96-odeska-oblast/9913-provedeno-edinij-metodichnij-den-ta

Категорія: Мои статьи | Додав: ptu (20.05.2012)
Переглядів: 617 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
...
НМЦО
Copyright MyCorp © 2019