Вівторок, 22.10.2019, 00:02
ДНЗ 
"ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мои статьи

Тиждень рідної мови
з

        

З 18 по 25 лютого 2013 року в ДНЗ "Ізмаїльський професійний ліцей" пройшов Тиждень рідної мови.


Протягом Тижня у ліцеї були проведені наступні заходи:

·        18.02.13 р. – відкриття Тижня; інформаційні п'ятихвилинки про відзначення

Міжнародного Дня рідної мови.

·       18-22.02.13 р. – інтелект - форум серед учнівської молоді ліцею І-ІІІ курсів на тему «Крилаті вислови про мову».

·       18-22.02.13 р. – конкурс читців поезій рідною мовою  «Мова – душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб».

·       18-22.02.13 р. – тематичні уроки, виховні години, написання творів на тему:  «Без мови рідної й народу нашого нема».

·        18-22.02.13р. – конкурс стіннівок та малюнків «Мова моя, ти пречиста і славна…».

·        19.02.13 р. – інтелектуальну гру «Магія слова» серед учнів І курсу.

·        20.02.13 р. - конкурс учнівської творчості «Майбутні поети – лицарі пера» (серед учнів І-ІІІ курсів).

·         21.02.13 р. - олімпіаду з української мови та літератури серед учнів І-ІІІ курсів.

·         22.02.13 р. - інтелектуальне змагання «У клубі знавців української мови» 

    (серед учнів І курсу).

·      25.02.13 р. - закриття Тижня; підбиття підсумків, нагородження переможців конкурсів грамотами.

 

Підсумки конкурсу стіннівок «Мова моя, ти пречиста і славна…»

За підсумками конкурсу переможцями визнано наступні групи:

І місце - група № 45,


ІІ місце - групи № 5, № 40,

     


ІІІ місце - групи № 2, № 3.

   


Підсумки проведення олімпіади з української мови та літератури


   Переможцями  олімпіади з української мови та літератури серед учнів

 І-ІІІ курсів визнано учнів наступних груп:


І курс:

І місце – Короленко Сергій (група № 2);

ІІ місце – Тірон Маріан (група № 2) та Бизу Тетяна (група № 41);

ІІІ місце – Черненко Іван (група № 2).

ІІ курс:

І місце – Гончаренко Руслана (група № 40);

ІІ місце – Бондаренко Аліна (група № 40) та Гайдаржі Денис (група №47);

ІІІ місце – Бурлака Карина (група № 47).

 

ІІІ курс:

І місце – Леонтьєва Світлана (група № 43);

ІІ місце – Замілацький Євген (група № 1);

ІІІ місце – Чустров (Нєнко) Микола (група № 1).


   

     

Категорія: Мои статьи | Додав: ptu (05.03.2013)
Переглядів: 1222 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
...
НМЦО
Copyright MyCorp © 2019