Вівторок, 22.10.2019, 16:57
ДНЗ 
"ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мои статьи

Тиждень інформаційно-просвітницькі заходів щодо протидії торгівлі людьми та дітьми.

В Ізмаїльському ЦПТО протягом тижня проведені інформаційно-просвітницькі заходи щодо протидії торгівлі людьми та дітьми. Для педагогічних працівників з метою підвищення їх компетенції з цього питання проведено круглий стіл «Шляхи вирішення проблеми торгівлі людьми». Розповсюджені буклети, бюлетені та пам’ятки серед учнів: «Як не стати жертвою торгівців людьми», «Плануєте виїхати за кордон? Подбайте про свої права та безпеку!» Оформлено інформаційні папки з матеріалами для проведення класних годин, тренінгів, інформаційні бюлетені, буклети «Торгівля людьми». Класні керівники навчальних груп провели виховні години, бесіди на тему: «Безпечне працевлаштування», «Що таке торгівля людьми і чому вона продовжує існувати?», «Життя на продаж», «Незнайомі люди. Правила поведінки». Спеціаліст із соціальної служби прочитав лекцію для дітей та батьків на тему «Поїздка за кордон - за і проти…». Для учнів ІЦПТО організовано перегляд навчальних відеофільмів «Станція призначення – ЖИТТЯ!», «Торгівля людьми»; «Правда про торгівлю людьми»; «Запобігання торгівлі людьми та експлуатація дітей»; мультфільму «Дві маленькі дівчинки»; перегляд та обговорення презентації «Торгівля людьми - проблема ХХІ століття». 
На сьогодні проблема боротьби з торгівлею людьми (особливо жінками) стала надзвичайно актуальною для нашої держави. Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу. Прагнучи кращої долі, люди їдуть за кордон шукати добру роботу. Спритні ділки щороку використовують сотні таких шукачів з метою продажу, працевлаштування чи надання послуг шляхом застосування насильства, приниження гідності. Україна вже має досить тривалий сумний досвід втрати значної кількості жінок і дівчат, вивезених з її території за кордон, де вони стають жертвами різноманітних методів та форм експлуатації.
Учням розповіли: що таке торгівля людьми, хто є постраждалим від торгівлі людьми, та дали РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ. Також надали інформацію про можливості отримання безкоштовного консультування за телефоном Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми за номером 527 безкоштовно з номерів Київстар та МТС, 0-800-505-501 безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні (понеділок-п’ятниця з 10-00 до 21-00, субота з 10-00 до 18-00 (stoptrafficking.org.ua; www/migrantinfo.org.ua).

   

Категорія: Мои статьи | Додав: ptu (09.09.2017)
Переглядів: 137 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
...
НМЦО
Copyright MyCorp © 2019