Вівторок, 22.10.2019, 17:01
ДНЗ 
"ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мои статьи

Шевченківські дні в ДНЗ «ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ»

Шевченківські дні в ДНЗ «ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ»

Тарас Шевченко. Його ім’я стало символом України. Його називають провісником нового життя, народним пророком, який залишив нащадкам духовний заповіт, що передається із покоління в покоління, від роду до роду. Духовну велич і красу українського слова він підніс на найвищу височінь. Тарас Шевченко був, є і навіки залишиться найголовнішою особистістю у становленні нашої держави.

З нагоди святкування 205-ї річниці з дня народження та ушанування пам'яті видатного поета та мислителя, «великого Кобзаря» в Ізмаїльському центрі професійно-технічної освіти пройшли Шевченківські дні. Упродовж двох днів Ізмаїльський центр жив духом, пройнятим словом великого генія, славного сина України Тараса Шевченка. Літературно обдаровані діти на виховних годинах декламували вірші, класні керівники провели цикл бесід про життєвий і творчий шлях Тараса Григоровича Шевченка, літературні вікторини «Незабутній Шевченко», «Що ми знаємо про Шевченка?». Переглянули презентації-дослідження учнів, які відкривали нові сторінки з життя Тараса Шевченка, як художника, офортиста (першого в Російській імперії академіка гравюри) громадського діяча, просвітителя. Викладачами-мовниками на своїх уроках були проведені бібліографічні хвилинки з демонстрацією уривків фільму «Сон»; написання творів – мініатюр, творів – роздумів – «Шевченко в моєму серці». Також на розсуд учнів був представлений фільм «Таємниця генія Шевченка».

Серед викладачів загальноосвітніх дисциплін методистом Г.І.Суховою було проведено “Шевченківські читання“. Святково оформлено тематичну виставку літературних творів та стіннівок на І поверсі. Ми впевнені, що заходи, які відбулися в нашому освітньому закладі ДНЗ «ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ», допоможуть молодому поколінню зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Тараса Шевченка в зародження та розвиток української літератури, культури, нашої державності.

 

  

 

    

 

   

 

    

Категорія: Мои статьи | Додав: ptu (17.04.2019)
Переглядів: 79 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
...
НМЦО
Copyright MyCorp © 2019