Вівторок, 22.10.2019, 00:22
ДНЗ 
"ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мои статьи

Регіональна студентська конференція: "Революція Гідності: ціна свободи"

  В 2018 році, 21 листопада, український народ відзначає п’яту річницю Революції гідності. В боротьбі українського народу проти режиму формувалося громадянське суспільство. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. В ІДГУ стало традицією проводити студентські конференції національно-патріотичного напрямку, в яких беруть участь представники провідних закладів освіти м. Ізмаїл.

22 листопада з нагоди Дня Гідності та Свободи в конференц – залі Ізмаїльського державного гуманітарного університету було проведено регіональну студентську конференцію «Революція Гідності: ціна свободи».

   Мета заходу: формування у молоді шанобливого ставлення до України, прагнення до демократичних прав і свобод людини, розвивати у студентів почуття національної самосвідомості та громадянської активності, вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні.

У заході взяли участь:

1. Науковий керівник Ізмаїльського технікуму електрифікації та механізації сільського господарства Галина Ніколаєва; доповідач Світлана Стоматова «Герої Небесної Сотні – справжні герої свого народу».

2.Науковий керівник Дунайського факультету морського та річкового транспорту Державного університету інфраструктури та технологій Антоніна Дорошева, кандидат історичних наук, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін; доповідач студент І курсу Володимир Бабенко.

3. Науковий керівник викладач історії Ізмаїльського медичного училища Наталія Рябова; доповідач студентка ІІ курсу Діана Бербер "Від революції гідності до країни гідності".
4. Науковий керівник викладач історії ІЦПТО Вікторія Зорічева; доповідач Арнаут Олена, учениця ІІ курсу «Революція Гідності: здобутки та прорахунки».

5. Науковий керівник Міжрегіональної академії управління персоналом Ірина Тишик, кандидат історичних наук. Доповідач Олександр Терзі, студент І курсу «Революція Гідності: здобутки та прорахунки» (соціально-економічний аналіз).

6. Науковий керівник Міжрегіональної академії управління персоналом Олексій Балицький; доповідач Іваненко Катерина, студентка І курсу «Революція Гідності очима митців-сучасників».

З вітальним словом виступила декан факультету української філології та суспільних наук
Ліана Володимирівна Чорна, яка наголосила: «В такі трагічні періоди історії України завжди на захист своєї землі, своєї держави ставали кращі представники українського народу. Борців Майдану об’єднало бажання жити у вільній країні, з справедливим та світлим майбутнім. За ці ідеали на Майдані пролилася кров. Так з’явилася Небесна сотня – це патріоти, які віддали життя за свої переконання. І тепер для народу України є святим обов’язком гідно вшановувати Героїв.
Смерті людей на Майдані змінили цінності українців. Революція Гідності – то не є панацея для народу України від усіх бід та напастей. Попросту, Революція Гідності – то є шанс для кожного громадянина, шанс для держави стати трохи іншою, правдивішою, правильнішою. А от чи зможе наша держава скористатися тим шансом, то залежить, виключно, від кожного з нас».

В цей нелегкий час, коли нестихають бої на Сході, ми повинні бути справжніми патріотами, відстоювати єдність, суверенітет і незалежність України.
Такі зустрічі не тільки об’єднують учнів та студентів різних професій, поглядів, віросповідань, а і дають зрозуміти, що наша молодь розпочала відлік новітньої історії України, там де українська нація – нескорена і вільна!

У мить тяжку в нестерпній тій образі,
На барикадах зібраних зі снігу.
Стояла гідність у ясній звитязі,
Поклавши хіт історії у книгу.

Категорія: Мои статьи | Додав: ptu (03.02.2019)
Переглядів: 84 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
...
НМЦО
Copyright MyCorp © 2019