Понеділок, 14.10.2019, 07:33
ДНЗ 
"ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мои статьи

"Intel" у нашому училищі!
15 викладачів ДПТНЗ "Ізмаїльське ПТУ сфери послуг" 11 червня 2012 року стали слухачами програми "Intel". 


     Програма Intel® «Навчання для майбутнього» - найбільша спільна ініціатива Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОН України та корпорації Intel щодо перепідготовки педагогічних кадрів з ІКТ та новітніх педагогічних технологій, яка уможливлює підготовку школярів до економіки знань XXI сторіччя та надає їм необхідні навички.

 

     Програма Intel® «Навчання для майбутнього» - сучасна система підготовки та перепідготовки педагогічних кадрів за новітніми інтерактивними, визнаними у 39 країнах світу методиками, зміст якої було локалізовано та адаптовано до Державних стандартів освіти України. Програма має міжнародний сертифікат та відповідає міжнародним стандартам. Програма ефективно впроваджується також у Німеччині, Австрії, Японії, Кореї, Австралії, Італії, Ізраїлі, Аргентині, США та ін.. У світі за 8 років підготовлено понад 6,0 млн. вчителів; планується, що за наступні 5 років їх кількість зросте до 10 млн.

     Кілька років тому 2 викладачі училища - Ільченко І.С. та Загороднюк О.А. - успішно пройшли підготовку за цією програмою. Цього разу Загороднюк О.А. надавала практичну допомогу учасникам програми.

     Тренером програми  Intel стала методист Професійного училища Одеської державної академії холоду Гребенькова Галина Володимирівна.  

    

     Протягом тренінгу викладачі навчилися робити проекти у вигляді презентацій, публікацій та сторінок веб-сайтів.

  

 


Категорія: Мои статьи | Додав: ptu (12.06.2012)
Переглядів: 379 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
...
НМЦО
Copyright MyCorp © 2019