Понеділок, 14.10.2019, 06:45
ДНЗ 
"ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мои статьи

Науково-практичний семінар «Використання інтернет-ресурсів в освітньому просторі»

   В рамках роботи Ізмаїльського центру професійно-технічної освіти щодо підвищення рівня цифрової грамотності та ефективного використання ІКТ у навчально-виховному процесі, при підтримці фахівців Центру громадянської освіти 30 травня проведено науково-практичний семінар «Використання інтернет-ресурсів в освітньому просторі».

Метою даного семінару є сприяння розширенню мережі інформаційних ресурсів для формування єдиного інформаційного середовища системи професійно-технічної освіти, формування і вдосконалення інформаційно-комунікаційних компетентностей педагогічного складу працівників Ізмаїльського центру ПТО, сприяння використанню Інтернет-ресурсів в управлінській, навчально-методичній, освітній діяльності, роботі з батьками, учнями, громадськістю.

Адміністрація Ізмаїльського центру професійно-технічної освіти дякує фахівцям Центру громадянської освіти Світлані Кравченко та Наталії Рябовій за багаторічну плідну співпрацю з нашим навчальним закладом та висловлює особливі слова подяки викладачу кафедри математики, інформатики та інформаційної діяльності Олені Василівні Пінтійській та студентам наукового гуртка «Створення сайтів у CMS Wordpress» Олександру Односуму та Євгену Герасимову (науковий керівник О.В. Пінтійська) за організацію та проведення семінару. Отримана корисна інформація щодо використання ІКТ у навчально-виховному процесі та практичні навички по створенню інтернет-ресурсів за допомогою Google сайти та платформи WordPress стане в нагоді усім присутнім на семінарі.

   

   

 

   

Категорія: Мои статьи | Додав: ptu (07.10.2019)
Переглядів: 6 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
...
НМЦО
Copyright MyCorp © 2019