Вівторок, 22.10.2019, 18:25
ДНЗ 
"ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мои статьи

Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її, вічно живу і нову, і мову її солов’їну.

             З метою стимулювання творчого самовдосконалення учнів, виявлення та розвитку обдарованих учнів, надання їм допомоги у виборі майбутнього; формування творчого покоління молодих науковців та практиків, підвищення інтересу до поглибленого вивчення української мови та літератури в ДНЗ «Ізмаїльський центр професійно-технічної освіти" пройшов І етап Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури, у якій взяли участь 89 учнів.

      

             Основою основ є предметні  олімпіади. І тільки в тих закладах, де викладачі з усією відповідальністю відносяться до підготовки і проведення олімпіад, є успіх і результати. 
             Для участі в олімпіаді учні повинні мати відповідні знання, бути психологічно і фізично підготовленими, повинні вміти вірно розподіляти час на виконання завдань, долати можливі труднощі. 
             Завдання олімпіад полягає в тому, щоб виявляти і залучати до поглиблених занять улюбленим предметом талановитих учнів, щоб з них готувати майбутніх творчих працівників. На  олімпіадах пропонуються завдання, мета яких - виявляти рівень  здібностей і  підготовки учнів, рівень їх мовленнєвої культури. Результати олімпіадних змагань значною мірою залежать від розвитку комбінаційних умінь і швидкості знаходження способу розв’язування нестандартних завдань.
             Формувати ці вміння і навички в учнів  ДНЗ "Ізмаїльський центр професійно-технічної освіти" допомагають кваліфіковані викладачі української мови та літератури -

Ільченко Інна Сергіївна,

Іванова Валентина Василівна,

Левицька Світлана Анатоліївна,

Іваногло Фаїна Миколаївна,

Томчук Оксана Романівна. 

    

         Учнівська олімпіада - важливий захід. Найкращі учні своєю сумлінністю, старанністю добилися права бути учасниками першого туру олімпіади. 

       

Категорія: Мои статьи | Додав: ptu (06.11.2015)
Переглядів: 275 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
...
НМЦО
Copyright MyCorp © 2019