Субота, 22.02.2020, 03:07
ДНЗ 
"ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мои статьи

Інтерактивна лекція «СТОП БУЛІНГ. Відповідальність» в групах 46 та 16

25 вересня, в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів групи 46 («Кухар, кондитер») та 16 («Маляр, штукатур») капітаном внутрішньої служби Ізмаїльського МРВ Філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області І.П.Толкачовою та фахівцем Ізмаїльського МЦССДСМ А.П.Дехтеренко проведена інтерактивна лекція «СТОП БУЛІНГ. Відповідальність».

Здобувачі освіти дізналися про ознаки булінгу, його види та склад учасників, ознайомились з наслідками та алгоритмом дій у разі виникнення цього протиправного явища. Крім того фахівці повідомили про новації законів щодо відповідальності за булінг: «18 грудня Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)». Він стосується дошкільнят, школярів, студентів профтехнічної освіти та вишів, вчителів у дитсадках та школах, і педагогів у закладах вищої освіти. А також науково-педагогічних працівників та усіх учасників освітнього процесу, батьків у тому числі. Основна мета закону – стати ще одним фактором попередження булінгу». У бесіді акценти були зроблені на ст. 173-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення: відповідальність за булінг. Слухачі отримали обґрунтовану, вичерпну інформацію та відповіді на всі проблемні питання.

Дякуємо капітану внутрішньої служби Ізмаїльського МРВ Філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області І.П.Толкачовій та фахівцю Ізмаїльського МЦССДСМ А.П.Дехтеренко за змістовну та цікаву лекцію та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю у нашому центрі професійно-технічної освіти.

Для інформації:

Відповідальність за булінг згідно з ст. 173-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення:

Булінг (цькування), тобто діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого:

тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.

Діяння, передбачене частиною першою цієї статті, вчинене групою осіб або повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення,

тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин.

Вчинення малолітніми, або неповнолітніми особами віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років, правопорушення, відповідальність за яке передбачено цією статтею, -

тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин

Діяння, передбачене частиною другою цієї статті, вчинене малолітньою або неповнолітньою особою віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років, -тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин.

 

 

 

Категорія: Мои статьи | Додав: ptu (19.10.2019)
Переглядів: 43 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
...
НМЦО
Copyright MyCorp © 2020