Вівторок, 22.10.2019, 16:56
ДНЗ 
"ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мои статьи

ІІ, ІІІ етап атестації навчального закладу

Протягом лютого 2014 року в ДНЗ "Ізмаїльський професійний ліцей" пройшов ІІ та ІІІ етапи атестації навчального закладу.

Під час комплексної перевірки за програмою атестаційної експертизи визначається рівень навчальних досягнень учнів з загальнопрофесійної підготовки шляхом проведення комплексних контрольних робіт під час самоаналізу та порівняльного аналізу їх результатів з результатами успішності учнів за даними І семестру поточного навчального року.

Комплексні контрольні роботи проводились із наступних предметів загальнопрофесійної підготовки: основи галузевої економіки, інформаційні технології, охорона праці.

Для визначення рівня навчальних досягнень випускників, порівняння результатів за матеріалами самоаналізу, атестаційною комісією проводились комплексні кваліфікаційні завдання з 7 професій у 7 навчальних групах. Кількість професій, з яких виконані ККЗ, становить 100%. Всього виконували ККЗ з професійно-теоретичної підготовки 215 учнів, що складає 91 % від їх списочного складу. З професійно-практичної підготовки виконували 207 учнів, що складає 88 % від їх списочного складу.

ККЗ були розроблені відповідно до освітніх характеристик.

Комплексні кваліфікаційні завдання проводились з професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки з професій: "Електрогазозварник", "Контролер зварювальних робіт", "Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування", "Електрозварник ручного зварювання", "Слюсар з ремонту автомобілів", "Водій автотранспортних засобів (категорія "С")", "Кухар".

Категорія: Мои статьи | Додав: ptu (01.05.2014)
Переглядів: 367 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
...
НМЦО
Copyright MyCorp © 2019