Вівторок, 22.10.2019, 16:55
ДНЗ 
"ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мои статьи

І етап атестації навчального закладу

Наприкінці січня 2014 року в ДНЗ "Ізмаїльський професійний ліцей" пройшов І етап атестації навчального закладу.

У 2013-2014 навчальному році наш навчальний заклад проходить процедуру визначення спроможності здійснювати освітню діяльність на рівні державних стандартів - атестацію, яка здійснюється раз у десять років. Атестації підлягають 7 з 10 професій, підготовка яких ведеться у ліцеї: "Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування","Електрозварник ручного зварювання", "Електрогазозварник", "Контролер зварювальних робіт" , "Слюсар з ремонту автомобілів", "Водій автотранспортних засобів категорії "С""Кухар".  

На початку навчального року Ізмаїльський професійний ліцей організував і провів самоаналіз своєї діяльності, який є обов'язковою складовою процедури атестації. За результатами проведеного самоаналізу навчальний заклад готує звіт, який подається до Одеської експертної ради.

Один з етапів атестації ліцею - це виконання учнями комплексних кваліфікаційних завдань (ККЗ), які розроблені навчальним закладом з метою визначення рівня професійної підготовки, готовності випускників ліцею самостійно виконувати виробничі завдання відповідного рівня кваліфікації. ККЗ охоплюють 75% змісту кваліфікаційної характеристики, навчальних програм предметів професійно-теоретичної, загально-технічної та професійно-практичної підготовки з професії.

ККЗ з професійно-теоретичної підготовки спрямовані на можливість учнів показати знання програмного матеріалу з професії, вміння застосувати їх при виконанні робіт, експлуатації обладнання, економічних розрахунках тощо. 

ККЗ з професійно-практичної підготовки включають види робіт, які за своєю складністю відповідають вимогам кваліфікаційних характеристик, освітньо-кваліфікаційних характеристик випускника, робочих навчальних планів і програм з професійно-практичної підготовки, кваліфікаційних розрядів, категорій, які присвоюються випускникам.

Цього разу ККЗ з професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки виконували 2 випускні групи - № 35 з професії "Кухар" і № 4 з професії "Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування. Електрозварник ручного зварювання".

 

Виконання ККЗ з професійно-практичної підготовки з професії "Кухар":

     

  

Оцінювання та дегустація страв членами експертної комісії:

   

  

  

Виконання ККЗ з професійно-практичної підготовки з професії  "Електрозварник ручного зварювання":

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Мои статьи | Додав: ptu (06.02.2014)
Переглядів: 1117 | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
...
НМЦО
Copyright MyCorp © 2019