Понеділок, 14.10.2019, 07:47
ДНЗ 
"ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мои статьи

Етновиставка «Мій рідний край - багатонаціональна Бесарабія…»

Вже традиційно в ДНЗ "Ізмаїльський центр професійно-трехнічної освіти" щоосені проводяться заходи, які передбачають виховання в учнівської молоді любові до культури свого народу, його традицій, звичаїв, моральних, духовних та історико-культурних цінностей.  

У фойе центрального корпусу на першому поверсі  адміністрацією навчального закладу було організовано виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

       

Учні центру представили картини живопису та народного малярства.

Чільне місце в експозиціях виставки займали твори майстрів різьби по дереву.

      

 

Вабило погляд розмаїття вишитих рушників, сорочок, панно і картин майстрів ручної вишивки. 

Представлене на виставці і ручне ткацтво: ткані доріжки і верети презентували групи "Кравців". 

Було також презентовано роботи, вишиті майстринями бісером - ікони, сорочки.

Нинішня виставка відкрила шанувальникам народного мистецтва талановитих майстрів, які є гордістю нашого Бесарабського краю. 

За підсумками конкурсу - етновиставки комісією було визначено наступні призові місця:

КОРПУС № 1

І місце - група № 47 (класний керівник - Кусакіна М. Д.) та

              група № 3 (класний керівник - Іваногло Ф. М.)

ІІ місце - група № 48 (класний керівник - Левицька С. А.)

               група № 42 (класний керівник - Бойченко Р. М.)  

               група № 9  (класний керівник - Бондаренко Л. Л.)

               група № 2  (класний керівник - Зорічева В. І.)

ІІІ місце - група № 7 (класний керівник - Бєла Д. П.)

                група № 22 (класний керівник - Тімінська Т. А.)  

                група № 43  (класний керівник - Загороднюк О. А.)

                група № 44 (класний керівник - крушкова М. М.)

КОРПУС № 2

І місце - група № 13 (класний керівник - Кравченко С. П.) 

ІІ місце - група № 14 (класний керівник - Томчук О. Р.) 

ІІІ місце - група № 17 (класний керівник - Гавлицька Л. М.)

     

 

 

               

 

Категорія: Мои статьи | Додав: ptu (24.11.2015)
Переглядів: 323 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
...
НМЦО
Copyright MyCorp © 2019