Понеділок, 14.10.2019, 07:15
ДНЗ 
"ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мои статьи

Екскурсія ліцеїстів до Ізмаїльського слідчого ізолятору 12.02.2015 року

Екскурсія ліцеїстів до Ізмаїльського слідчого ізолятору

 

12 лютого 2015 року з метою профілактики правопорушень для учнів, схильних до правопорушень, спільно із представниками виконавчої кримінальної міліції була організована та проведена екскурсія до Ізмаїльського слідчого ізолятору.

Учнів ознайомили із історією будівництва тюремного замку. Ізолятор був збудований у 1844 р. Збереглись документи, які висвітлюють хід будівництва тюремного замку (теперішнього слідчого ізолятора).

22 червня 1817 р. затверджено Положення про комплектування окремого корпусу внутрішньої тюремної варти. Згідно з Положенням створено Російське "Опікунське про в'язниці товариство", основним завданням якого було сприяння тюремній адміністрації в релігійно-етичному вихованні і поліпшенні утримання арештантів. Ініціатором створення цього товариства був імператор Олександр І.

Піклувальне товариство було створене за образом і подобою Британського біблейського товариства. Його президентом вибрано князя А. Н. Голіцина. Воно складалося з 30 членів. Товариство ділилося на два комітети - чоловічий і жіночий.

За ініціативою товариства у в'язницях почалося навчання молодих ув'язнених грамоті і професіям. Для зміцнення фінансової бази опікунської роботи Олександр І наказав виділити товариству 10 тисяч рублів, а потім щорічно - по 5 тисяч, що і виконувалося до 1917 р.

При радянській владі будувати тюрми вважалося політично недоцільним, тому слідчі ізолятори знаходяться у будівлях, збудованих у минулому столітті, а деякі у острогах, монастирях і фортецях єлизаветинських і єкатерининських часів.

Підпорядкований УВС Одеського облвиконкому слідчий ізолятор мав основну огорожу заввишки 4,9 м та 6 веж. Згодом було збудовано адміністративну будівлю.

Ізмаїльський слідчий ізолятор управління ДДУПВП в Одеській області - установа, яка складається з двох режимних корпусів загальною кількістю 100 камер. Ліміт наповнення - 854 особи, планове наповнен-ня - 770 осіб.

На території слідчого ізолятора є промислова зона. Збудовано православну каплицю.

У різні роки установу очолювали:

Самарченко, Козак, Щербатюк, Поляков, Булигін, В. В. Галкін, В. П. Віноградов, І. Г. Бойченко, А. В. Богун, О. Б. Богословцев.

На даний час її очолює І. О. Гламазда.

Під час екскурсії працівники СІЗО акцентували увагу підлітків на недопущенні скоєння правопорушень, ознайомили їх із кримінальною відповідальністю, яка за це настає. Також прозвучали застереження підлітків від вживання наркотиків, алкоголю та тютюну. Окрім того, правоохоронець розповів дітям, як не стати жертвою злочинців. Правоохоронці довели до відома дітей правила безпечної поведінки на водоймах, в лісі та в побуті.

Екскурсія запам′яталася хлопцям і дівчатам, які подякували правоохоронцям за змістовну розповідь і запевнили, що будуть обачними у своїх вчинках та не скоюватимуть протиправних вчинків.

Категорія: Мои статьи | Додав: ptu (16.03.2015)
Переглядів: 295 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
...
НМЦО
Copyright MyCorp © 2019