Вівторок, 22.10.2019, 11:48
ДНЗ 
"ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мои статьи

День довкілля в ліцеї

ДНЗ "Ізмаїльський професійний ліцей" взяв активну участь у проведенні Дня довкілля-2013. Цей день в Україні святкується 20 квітня в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Наші ліцеїсти вже з 01 квітня розпочали роботу  по благоустрою й озелененню території.

Протягом двох перших тижнів квітня силами учнів нашого ліцею було прибрано територію закладу, проведено озеленення навчальної та прилеглої території ліцею: висаджено 37 дерев, 42 кущі, упорядковано газони та клумби. Керували роботою старший майстер ліцею Бондаренко Любов Луківна та завгосп Буравльова Марина Володимирівна.

 

Педагогічні працівники теж взяли безпосередню участь у святкуванні Дня довкілля України. Класні керівники навчальних груп сумісно із майстрами виробничого навчання провели тематичні виховні години на тему екологічного виховання "Збережемо нашу Землю", "Земля - наш спільний дім". В усіх навчальних групах проведено інформхвилинки з метою ознайомлення з історією свята в Україні, виховання шанобливого ставлення до природи, підвищення рівня свідомості учнів в питаннях щодо збереження безпеки навколишнього середовища, поширення екологічних знань.

Викладачі хімії, біології та екології  Загороднюк Ольга Анатоліївна та Мокану Тетяна Сергіївна провели екологічний брейн-ринг між групами ІІ курсу.  Загороднюк Ольга Анатоліївна провела також загальноліцейний позакласний захід "Вони мають жити" з метою ознайомлення і захисту представників флори і фауни Бессарабії, які занесені до Червоної книги. 

 

Викладач фізики Возвахова Людмила Анатоліївна провела серед учнів ІІІ курсу конференцію "Теплові дигуни і охорона навколишнього середовища".

Викладачі української мови та літератури Ільченко Інна Сергіївна, Сухова Галина Іванівна, Левицька Світлана Анатоліївна та Іваногло Фаїна Миколаївна провели на уроках диктанти та перекази на тему виховання екологічної культури.

Викладачі іноземної мови Бондаренко Олена Анатоліївна, Сотнічук Марія В'ячеславівна та Крушкова Марина Миколаївна підготували тексти про День довкілля в Україні та здійснили на уроках з учнями їх  читання, переклад, переказ із тестовими завданнями.

Бібліотекар ліцею Грекова Світлана Іванівна оформила в бібліотеці навчального закладу тематичну виставку художньої, наукової, публіцистичної літератури "Природи неповторную красу я словом, серцем, пензлем захищу!".

 


ДОВІДКА.

День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98.
Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.
Спочатку свято було задумано для того, щоб відзначити Стокгольмську конференцію з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху.
Цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) - Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля.
В 2013 році Український День навколишнього середовища припадає на 20 квітня.Категорія: Мои статьи | Додав: ptu (29.04.2013)
Переглядів: 526 | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
...
НМЦО
Copyright MyCorp © 2019