Вівторок, 22.10.2019, 00:28
ДНЗ 
"ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мои статьи

Декада продовжується... "Конкурс ерудитів"

25 листопада  з метою 

навчальна:
• навчити грамотно висловлювати свою думку, відстоювати свою точку зору;
розвивальна:
• розвивати логічне мислення, кмітливість, винахідливість у нестандартних ситуаціях з ігровими моментами, з елементами змагання; розвиватиінтерес до математики, до її історії, читання додаткової літератури;
виховна:
• виховувати цілеспрямованість і впевненість у собі, культуру спілкування, толерантність,

був проведений "Конкурс ерудитів" серед учнів других курсів ДНЗ "Ізмаїльський центр професійно-технічної освіти".

    

     

У конкурсі брали участь 6 команд:

«Не подарунок» (гр.. №3),

«Розумники» (гр..№9),

«Посмішка» (гр..№12)  

«Електроники» (гр..№18),

«Вкусняшки» (гр..№40),  

«Модниці» (гр..№47).

 

Працювали 6 клубів:

«Інтеграл» (керівники Бойченко Р.М., Ющенко Л.Ф.),

«Яблуко» (керівники Возвахова Л.А., Журавльова І,І,.), 

«Нарцис» (керівник Загороднюк О.А.),

«Аква» (керівник Перепьолкіна А.С.),

«Хакери» (керівник, Чебан Н.Д.),

«Проект» (керівник Єфремович Н.В..).

     

   

З великою цікавістю учні працювали у кожному клубі, заробляючи медалі , кількість яких визначила:

кращих ерудитів центру:

ТаранчукАнна, команда «Модниці» (гр..№47),

Мінулін Андрій, команда«Електроніки»(гр..№18)

а також були визнані:

Група – ерудит «Не подарунок» (гр.. №3, 100 б.)

ІІ місце:  - «Електроники»(гр.. №18- 93 б.)

ІІІ місце: «Вкусняшки»(гр.. №40, 85б.)

       

       

Група – ерудит у номінації:

Біологія:  «Не подарунок»(гр. №3)

Математика: «Не подарунок(гр. №3)

Інформатика: «Електроники»(гр.. №18)

 

Фізика: «Вкусняшки»(гр. №40)

Хімія:  «Електроники»(гр.. №18)

Технології:«Вкусняшки»(гр. №40)

Ерудит у номінації:

Біологія:  ТаранчукАнна, (гр..№47),Мінулін Андрій,(гр..№18)

Математика: Суворов Владислав (гр. №18)

Інформатика: Таушанжи Ілля (гр.№9)

Фізика: ТаранчукАнна, (гр..№47),Фокша Андрій (гр.№9)

Хімія: Суворов Владислав (гр. №18)

Технології: ТаранчукАнна, (гр..№47),

Вітаємо переможців!

Категорія: Мои статьи | Додав: ptu (25.11.2015)
Переглядів: 229 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
...
НМЦО
Copyright MyCorp © 2019