Вівторок, 22.10.2019, 12:50
ДНЗ 
"ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мои статьи

декада природничо-математичних дисциплін «Природничо-математичні науки у твоїй професії»

З метою виявлення та розвитку індивідуальних творчих здібностей учнів, їхнього інтелектуального потенціалу, активізації творчої самостійності, формування інтересу до поглибленого вивчення природничо-математичних наук, уявлень про роль науки в житті суспільства, підвищення інтересу до навчальної діяльності відбулися різні заходи

«Конкурс ерудитів»

26 листопада 2014 року з метою 

навчальна:
• навчити грамотно висловлювати свої думки, відстоювати свою точку зору;
розвивальна:
• розвивати логічне мислення, кмітливість винахідливість у нестандартних ситуаціях з ігровими моментами, з елементами змагання; цікавість до математики, її історії, читання додаткової літератури;
виховна:
• виховувати цілеспрямованість і впевненість у собі.
  в межах декади природничо-математичних дисциплін проводився загальноліцейний захід:

«Конкурс ерудитів» серед груп ІІ курсу.

У конкурсі брали участь 6 команд: «ЕКО» (гр.. №1), «Електроники» (гр..№7), «Буравчики» (гр..№20), «Еклерчики» (гр..№43),  (гр..№44), «Гострі голочки» (гр..№48).

Працювали 6 клубів: «Інтеграл» (керівники Бойченко Р.М., Ющенко Л.Ф.),  «Яблуко» (керівники Возвахова Л.А., Журавльова І,І,.),  «Нарцис» (керівник Загороднюк О.А.), «Аква» (керівник Перепьолкіна А.С.), «Хакери» (керівники Даскалиця С.М., Чебан Н.Д.), «Проект» (керівник Єфремович Н.В..).

  

З великою цікавістю учні працювали у кожному клубі, заробляючи медалі , кількість яких визначила:

кращого ерудита ліцею: Домну Єлизавету , команда «Гострі голочки» (гр..№48), а також були визнані:

Група – ерудит  «Електроники» (гр.. №7, 138 б.)

ІІ місце:  - «Гострі голочки»(гр.. №48, 126 б.)

ІІІ місце: - «Буравчики» (гр.. №20, 120 б.)

Група – ерудит у номінації:

Біологія:  «Гострі голочки»(гр. №48, 31 б.)

Математика: «Гострі голочки»(гр. №48, 18б.)

Інформатика: «Еко»      (гр.. № 1, 27 б.)

Фізика: «Орбіта»    (гр. №44, 27 б.)

Хімія:  «Електроники» (гр.. №7, 23б.)

Технології: «Електроники» (гр.. №7, 29б.)

Ерудит у номінації:

Біологія:  Галій Дмитро (гр. №1.)

Математика: Домну Єлизавета (гр. №48)

Інформатика: Негуренко Володимир (гр.№1)

Фізика: Кравченко Микола (гр..№44)

Хімія: Домну Єлизавета (гр.. №48)

Технології: Галій Дмитро (гр.. №1.)

 

Категорія: Мои статьи | Додав: ptu (24.12.2014)
Переглядів: 281 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
...
НМЦО
Copyright MyCorp © 2019