Вівторок, 22.10.2019, 00:01
ДНЗ 
"ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мои статьи

«Биківня – територія пам’яті»

Учні Ізмаїльського центру професійно-технічної освіти групи №41,42, 47, під керівництвом викладача історії Зорічевої В.І. відвідали відкриту пересувну виставку «Биківня – територія пам’яті», яка присвячена історії спецоб’єкту НКВС УРСР. 
Метою екскурсії було формування патріотичних почуттів учнівської молоді. 
Тематичну лекцію-екскурсію для учнів Ізмаїльського ЦПТО провела фахівець Центру громадянської освіти ІДГУ Світлана Кравченко: «Знання про трагічні сторінки української історії, особливо періоду «Великого терору», розуміння масштабів тих втрат, що їх зазнала українська культура та суспільство не лише допомагатиме в розумінні реалій 30-х років, а й сприятиме процесам національного самоусвідомлення». 
Учні уважно прослухали про найбільше в Україні місце поховання жертв масових політичних репресій, яка знаходиться у Биківнянському лісі. 
На 12 інформаційних стендах представлена інформація про масові політичні репресії проти населення СРСР, розгорнуті органами НКВС під керівництвом ВКП(б) на чолі з Й. Сталіним, показані місця розташування у 1930-их роках керівних органів НКВС УРСР Києва та області разом із внутрішніми київськими в’язницями, в стінах яких відбувались масові розстріли, представлені копії архівних документів і фотографій жертв масового терору, похованих у Биківні.

Фото Dnz Icpto.Фото Dnz Icpto.Фото Dnz Icpto.

Категорія: Мои статьи | Додав: ptu (21.12.2017)
Переглядів: 94 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
...
НМЦО
Copyright MyCorp © 2019