П`ятниця, 03.07.2020, 14:08
ДНЗ 
"ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

    На запитання: що є найскладнішим для вас у передатестаційний період — викладачі зазвичай відповідають: написання творчої роботи або узагальнення власного досвіду. Пропонуємо матеріал, що допоможе зробити вашу роботу планомірною і раціональною та надати атестаційній комісії якісний інтелектуальний продукт. 

 ПІДГОТОВКА ТА НАПИСАННЯ ТВОРЧИХ РОБІТ 

    Атестація найчастіше відбувається у двох формах: як творча робота та як виступ перед комісією. Ми зібрали відповіді на найважливіші питання, що виникають у ході атестації. Це інформація про те, що необхідно при підготовці творчих письмових робіт і у відповідях перед комісією: іспит і звіт про творчу роботу. Ми комплексно підійшли до проблеми успішного проходження атестації. Деякі фактори, розглянуті тут, на перший погляд, не стосуються теми, але насправді вони дуже важливі. Ситуація атестації завжди несе в собі ваше самопочуття і можливість/неможливість зібратися, зосередитись. Усе це збільшує частку необ’єктивності в оцінці вашої праці. Саме для того, щоб зменшити вплив цих факторів, ми просимо вас приділити увагу діям, спрямованим на збереження здоров’я, оптимальне харчування, створення позитивного іміджу.

    Проте спочатку розглянемо питання, що стосуються формальної сторони проходження атестації.

Творчий звіт пропонує підбиття підсумків роботи претендента за період, як правило, не менший, ніж рік (але не більший, ніж 5 років - міжатестаційний період). При цьому особлива увага звертається на те, що звіт був присвячений розв’язанню проблем, важливих як у теоретичному, так і в практичному плані.

У звіті повинні бути чітко виділені:

-основна ідея,

-задум,

-основні етапи і способи реалізації,

-результати.

 Основні критерії оцінки творчих робіт

-Актуальність обраної тематики, оригінальність роботи, новизна ідей або способів, шляхів їхньої розробки. Цінність роботи з урахуванням специфіки місцевих умов, цілей і завдань навчального процесу, контингенту учнів та інших факторів.

-Науковість і вірогідність методів розробки, аргументованість основних положень з урахуванням аналізу науково-методичної літератури і періодики з проблем дослідження як у нас, так і за кордоном.

-Ефективність упровадження ідей або пропонованих способів на практиці, у роботі самого претендента. Показати параметри і критерії, за допомогою яких можна представити повну й об’єктивну картину аналізованих явищ.

-Перспективність і практична значимість роботи. Можливість використання ідей, програм, методик в інших навчальних закладах.

-Стиль, грамотність викладу.

-Культура оформлення (відповідність представленої роботи вимогам стандарту).

-Логічна послідовність виконання творчої роботи.

Підготовка до творчої роботи: 

 а) попередній вибір теми на основі вивчення літератури;

 б) визначення об’єкта дослідження;

 в) визначення предмета дослідження.

Оформлення роботи:

 а) написання вступу;

 б) компонування підготовлених текстів у глави; 

 в) написання висновків;

 г) складання списку використаної літератури, ілюстрацій, додатків;

 д) зміст і оформлення титульного аркуша.


Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
...
НМЦО
Copyright MyCorp © 2020