Понеділок, 14.10.2019, 07:07
ДНЗ 
"ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

Майстри виробничого навчання професії «Кухар, кондитер».

Корєнькова Світлана Володимирівна

 

майстер в/н

13 тарифного розряду 

стаж 

22 роки

Московська сільськогосподарська академія ім. К.А. Тімірязєва, спеціальність «Агрономія», кваліфікація вченого агронома 

Дьоміна Євгенія Семенівна

майстер в/н

14 тарифного розряду 

стаж 

38 років

Кишинівський технікум радянської торгівлі, спеціальність «Технологія готування їжі»,

кваліфікація техніка – технолога

№ 136889 27.03.1978р.

Технічне училище №1 м. Одеса,

кондитер ІV розряд

Сирбу Людмила Василівна

майстер в/н

14 тарифного розряду 

стаж 

22 роки

Ізмаїльське торгово – кулінарне училище

кваліфікація кухаря 4 розряду,

 

Текєджанова Тетяна Павлівна

майстер в/н

13 тарифного розряду 

стаж 

6 роки

Одеська національна академія харчових технологій. спеціальність

«Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчо концентратів; кваліфікація інженера-технолога

 

Майстри виробничого навчання професії «Кравець»

 

Мірза

Наталія Рудольфівна

майстер в/н

12 тарифного розряду 

стаж 

4 роки

ПТУ Одеського обл. управління побутового обслуговування населення, кваліфікація

закрійника жіночого та дитячого одягу

6 розряду 

Чолак Ганна Антонівна

майстер в/н

12 тарифного розряду 

стаж 

3 роки

Київський національний університет технологій та дизайну

спеціальність «Швейні вироби», кваліфікація інженера-технолога, конструктора.

Майстри виробничого навчання професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва (кат. А1, А2, D1, G1, G2), слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (кат. С)»

Бондаренко Любов Луківна

майстер в/н

14 тарифного розряду

стаж 

41 роки

Український ордена дружби народів інженерів водного господарства,

спеціальність «Гідромеліорація», кваліфікація

інженер-гідротехніка

Георгіу Петро

Васильович

майстер в/н

14 тарифного розряду

стаж 

29 роки

Ізмаїльській технікум механізації та електрифікації с/г,

спеціальність «Механізація с/г»,

кваліфікація техніка – механіка

Майстри виробничого навчання професії

«Електрогазозварник, контролер зварювальних робіт»

Долапчі Валентина Олександрівна

майстер в/н

12 тарифного розряду

стаж 

23 роки

Ізмаїльський технікум автоматизації виробництва, спеціальність « Обробка металів різанням», кваліфікація техніка – технолога; 

Самбурський Віктор Никонович

майстер в/н

13 тарифного розряду

стаж 

41 роки

Київський автомобільно-дорожній інститут,

спеціальність «Автомобілі і автомобільне господарство», кваліфікація інженера-механіка.

Майстри виробничого навчання будівельного напряму

Жукова Тетяна Петрівна

 

майстер в/н

12 тарифного розряду

професії «Маляр, штукатур»

стаж 

12 роки

Ізмаїльське ПТУ №7,

кваліфікація маляра 3 розряду, штукатура 3 розряду; ДК № 9002443, 1997р.

ІДГУ, спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання», кваліфікація викладача трудового навчання та основ інформатики, основ економіки, креслення та безпеки життєдіяльності

Корнєєв Микола Микитович

майстер в/н «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування"

14 тарифного розряду

стаж 

41 роки

Московський педагогічний інститут

спеціальність «Загальнотехнічні дисципліни і праця»

Кваліфікація вчителя загальнотехнічних дисциплін

 

Майстри виробничого навчання професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

Плетеньов

Валерій Павлович

майстер в/н

12 тарифного розряду 

стаж 

3 роки

Київське річкове училище, спеціальність «Експлуатація електрообладнання суден річкового флоту», кваліфікація техніка-електромеханіка 

Одеський інститут інженерів морського флоту, Спеціальність «Економіка та організація водного транспорту»; кваліфікація інженера – економіста морського транспорту

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
...
НМЦО
Copyright MyCorp © 2019